Contact

Voor meer informatie over het gebruik van het Cultuurmenu kunt u contact opnemen met:

Coördinator Cultuurmenu Enschede
Evelien Harberink
evelien@cultuurmenu.org
06-48463895

 

Voor inhoudelijke of praktische vragen of aanbod op maat kunt u het beste contact opnemen met de betreffende culturele instelling/aanbieder. 

Bibliotheek Enschede
contactpersoon: Hermien Keppels
h.keppels@bibliotheekenschede.nl
053-4804804
BIK-way
contactpersoon van BIK-way is bereikbaar op bikway.art@gmail.com
Barbara Sendker 06-30323799
Monique Klaver   06-28419016
Liezette Gerrits   06-12134228
Concordia Film l Theater l Beeldende Kunst
contactpersoon: Emma Bouman
e.bouman@concordia.nl 
053-4300999 doorkiesnummer 401
Cultuurgeluid
contactpersoon: Lloyd Terborg
info@cultuurgeluid.nl
053-4788591
Focus Dansstudio!
contactpersoon: Francesco Bekkema
contact@focusstudio.nl
053-4317332
Hartkwartier
contactpersoon: Bart Hilhorst
info@hartkwartier.org
06-48931032
Leskwartier
contactpersoon: Siebrig van Heel
siebrigvanheel@gmail.com 
06-12409441
Kaliber Kunstenschool
contactpersoon: Lotte Sieverink
l.sieverink@kaliberkunstenschool.nl
053-4858713
Nederlandse Reisopera
contactpersoon: Ben Coelman
bcoelman@reisopera.nl
088 0285000
Orkest van het Oosten
contactpersoon: Monique Wijnker en Anna Lesterhuis
mwijnker@ovho.nl alesterhuis@ovho.nl
053-4878703
Rijksmuseum Twenthe 
contactpersoon: Jelske Marcus
jelske@roombeekcultuurpark.nl
053-4358675
Roombeek Cultuurpark
contactpersoon: Jelske Marcus
jelske@roombeekcultuurpark.nl
053-2016300
Somnium Music
contactpersoon: Nicole ter Morsche
info@somnium-music.nl
06-12672251
Sonnevanck
contactpersoon: Susan Waanders
bemiddeling@sonnevanck.nl
053-4315400
Tessa Kortenbach Praktijk voor Stem en Dans
Contactpersoon: Tessa Kortenbach
info@tessakortenbach.nl
06-11 41 94 26
TETEM Kunstruimte
contactpersoon: Bianca Kennis
bianca@tetem.nl
Theatermakerij Enschede
contactpersoon: Karine Roldaan
karineroldaan@hotmail.com 
06-41217204
TwentseWelle
contactpersoon: Jelske Marcus
jelske@roombeekcultuurpark.nl
Wilminktheater
contactpersoon: Laura Slakhorst
l.slakhorst@wilminktheater.nl
053-4858585